مدیریت زمان فدورا؛ زمانتان را بسته بندی کنید

در ایام امتحانات و هنگام نگهداشتن مطالب تئوری سنگین، بارها با مشکل نبود دقیق شدن و فوکوس کردن وخستگی در مطالعه مواجه شده ایم. این خستگی بیشتر به خاطر مدیریت ناجور در اندازه مطالعه اتفاق میفته؛ مشکلی که با تکنیکای "مدیریت زمان" خیلی راحت قابل حله. اپلیکیشن ایرونی فدورا شما رو در مدیریت زمان واسه بیشترین بهره وری از کاری که در حال انجامش هستین کمک میده.

در ادامه مطلب، با دیجیاتو همراه باشین.

تکنیکای مدیریت یا بسته بندی زمان فراوانند، با این حال فدورا فوت وفن به خصوص پومودورو رو واسه این کار هدف قرار داده. طبق این روش، تقسیم بندی زمان به قطعه های ۲۵ دقیقه ای در حالی که بین هر قطعه ۳ الی ۵ دقیقه استراحت صورت پذیرد، موجب جلوگیری از خستگی ذهن و چابکی مغز در انجام کارا می شه.

در فدورا می تونین واسه هر قطعه ۲۵ دقیقه ای (که در تنظیمات قابل تغییره)، زنگ هشداری تعیین کرده و نوع فعالیت و زمان استراحت رو هم تنظیم کنین. پس از اعمال تنظیمات، حالا می تونین فعالیت خود (به طور مثال مطالعه) رو شروع کرده و روی اون تمرکز کنین. بعد از تموم شدن شمارش برعکس، صدای زنگ اخطار رو خواهید شنید و زمان استراحت تا شروع قطعه ۲۵ دقیقه ای بعدی شروع می شه.

کلیه فعالیتاتون در محیط اپلیکیشن ذخیره شده و می تونین اندازه ساعات اختصاص داده شده به اونا رو در نمودارهای خطی و ستونی مشاهده کرده و طبق صلاحدید، در روزای بعدی کم یا زیادش کنین. فدورا در ساعات استراحت، پیشنهادایی در مورد مدیریت زمان رو براتون به نمایش در می آورد که خیلی به درد بخور هم نبوده و تقریبا روشن به نظر می رسن.

از جمله ایرادات وارده به فدورا، توضیحات کم در مورد فوت وفن بسته بندی زمونه. بهتر بود تیم سازنده، توضیحاتی بیشتر از یه صفحه در مورد این روش ها خصوصا واسه کسائی که واسه اولین بار ازش استفاده می کنن، ارائه میداد. ضمن اینکه از دید فنی رابط کاربری علاوه بر بی روح بودن، با باگایی روبروست. مثلا با بیرون آوردن منوی کشویی از سمت راست صفحه، به خاطر یه باگ آزاردهنده به جای مشاهده منو، همیشه به صفحه نمودار منتقل میشین.

بر خلاف پرداخت نه خیلی عمیق به فوت وفن مدیریت زمان، فدورا از جمله محبوب ترین اپلیکیشنای این دسته در کافه بازار حساب می شه. با در نظر گرفتن حجم کم و رایگان بودن، امتحان فدورا ضرری به همراه نداشته و می تونه شما رو تا حدی در مدیریت زمانتان کمک دهد.

مدیریت زمان فدورا

  • مدیریت زمان فدورا
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: FaridFedora
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱٫۱ مگابایت

دانلود

No comments yet, be the first!

Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *