گروه و کانال تلگرام

پرطرفدارترین کانال های تلگرام

 

تلگرام پیام رسانی است که توسط دو برادر با نان فامیلی دوروف ایجاد گردید و دنیا را حیرت زده کرد. این دوبرادر یکی از جالب ترین و امن ترین پیام رسان ها را تولید کردند که طی مدت کوتاهی بسیار فراگیر شد و در کشورمان هم طرفداران بسیاری پیدا کرد، به طوری که آخرین گزارش ها حاکی از این است که حدود ۶۲ درصد مردم ایران عزیزمان عضو این شبکه اجتماعی و پیام رسان هستند. پیام رسان تلگرام، ویژگی های جالب بسیاری دارد که به صورت رایگان همه آنها را در اختیار اعضایش قرار می دهد. گروه و کانال تلگرام دو عدد از جالب ترین ویژگی های این پیام رسان هستند که همه را به سوی خود جذب نموده اند. حال فرق گروه و کانال در چیست؟ شاید شما هم مانند خیلی های دیگر با اینکه از این گروه ها و کانال ها استفاده می کنید اما ندانید فرق این دو چیست.

کانال و گروه فرقشان در این این است که کانال یک ادمین دارد که فقط او می تواند در آن کانال مطلب پست کند و شما می توانید تنها عضو آن شوید و نمی توانید مطلبی بگذارید یا چت کنید در صورتی که در گروه شما می توانید آزادانه پست بگذارید یا با بقیه چت کنید. در کل آزادی عمل بسیار بیشتری نسبت به کانال دارید. در میان کانال ها و گروه های متعدد در تلگرام، کانال ها طرفداران بیشتری پیدا کرده اند بطوری که تعداد کاربران کانال ها بعضا به میلیون هم می رسد.

برخی از ویژگی های مهم کانال تلگرام عبارتند از: ۱. امکان عضو گیری نامحدود ۲. امکان انتخاب چند ادمین برای کانال ۳. امکان پاک کردن مطالب در صورت هر گونه اشتباه ۴. عدم مشاهده سایر اعضا و جلوگیری از مشکلات پیش آمده از مراجعه به پی وی افراد ۵. عدم امکان چت برای اعضا در کانال

از جمله پربازدید ترین کانال های تلگرام می توان به کانال تلگرام فیلم های روز دنیا اشاره نمود که طرفداران بسیار پیگیر و پر و پا قرصی هم دارد. این کانال ها فیلم ها و سریال های روز ایران و جهان را پوشش می دهند و بسیار هم پر بازدید هستند زیرا دنبال کنندگان این نوع کانال ها واقعا علاقمندان عرصه فیلم و سریال هستند.

خلاصه مطلب این است که گروه ها و کانال های تلگرام در کشور ما جز پر بازدید ترین ها هستند و مردم ساعت های بسیاری را در آنها صرف گشت و گذار و وقت گذرانی می کنند که اگر محتوای این گروه ها و کانال ها به سمت و سوی قوی شدن پیش برود می تواند تاثیر بسزایی در فرهنگ و پیشرفت اطلاعات عمومی مردم داشته باشد. این کانال ها  و گروهها بستر بسیار مناسبی برای آموزش جوانان نیز هستند که باید به این موضوع توجه ویژه شود.

Share this post

Post navigation

You might be interested in...