کولر گازی بوش بهتر است یا کولر گازی اجنرال؟

 

در بازار ایران شرایطی حاکم شده که در هنگام خرید هر گونه لوازمی باید در مورد آن تا اندازه ای تحقیق و پرس و جو شود و با این پرس و جو و تحقیق نیز سر از جایی در می آوریم که از ترس اینکه محصول تقلبی به ما نفروشند، حتی از خرید کردن هم منصرف شده و متنفر هم می شویم، با چند بار جستجو در میان مطالبی که در فضاهای مجازی و سایتهای اینترنتی قرار داده می شوند، آنقدر به این گونه مطالب برخورد می کنیم که حتی تصورش هم به نظر سخت می آید. در این نوشته صحبت از کولر گازی است و آن هم در حیطه دو برند بوش و اجنرال. این دو برند از دیرباز تا کنون جزو پر طرفدارترین برندهای موجود در جهان بوده و هستند. البته برند بوش به دلیل اینکه در زمینه سایر لوازم خانگی نیز از قبیل لباسشویی و یخچال و ظرفشویی و … فعالیت دارد، از محبوبیت خاصی برخوردار است. اما محبوبیت برند کولر گازی و اسپلیت اجنرال به دلیل کیفیت خارق العاده کولرهای گازی و اسپلیت هایش تا به اینجا رسیده است برای خرید و قیمت کولر گازی اجنرال در سایت فروشگاه اینترنتی کولرنیو مراجعه کنید یا روی لینک زیر کلیک کنید.

coolernew.com/shop/air-conditioner/ogeneral

 

اما درباره کولر گازی های بوش صحبت کنید

ساختار جمع و جور در طراحی به منظور نصب و راه اندازی راحت تر بر روی دیوار از ویژگی های اساسی در دیزاین کولر گازی بوش محسوب می شود و همین ویژگی به شما امکان می دهد تا کولر گازی تان بسیار هماهنگ و یکپارچه با دیگر لوازم خانگی به چشم بیاید. پوشش رنگ بدنه کولر گازی سفید بوده و مجهز به یک صفحه نمایش دیجیتال می باشد که به صورت یک نوار باریک در کنار برند کولر گازی بوش BOSCH در قسمت بالای آن خودنمایی می کند. نحوه ساخت و ساز دریچه جریان هوا به صورت کاملا انعطاف پذیر بوده و با پره های قابل تنظیم به شما اجازه می دهد مسیر جریان باد را به قسمت های مختلف اتاق هدایت کنید. نمایشگر باریک مستطیلی شکل با نمایش دادن اطلاعات و تنظیمات کولر گازی، پیشرفته بودن این اسپلیت دیواری را در مقایسه با مدل های بدون صفحه نمایش، نشان داده و در عین حال هماهنگی ساختاری کولر گازی را حرفه ای تر می سازد. این اسپلیت دیواری به صورت دو تکه، تک پنل ساخته شده که یونیت خارجی یا همان کمپرسور آن در فضای خارج از ساختمان نصب خواهد شد. البته پنل داخلی با اندازه مناسبی که دارد نه تنها باعث می شود بهینه تر از فضای خود استفاده کنید بلکه در حمل و نقل نیز محدودیتی ایجاد نخواهد شد.

 

 

کارایی و عملکرد کولر گازی بوش اینورتر

کارایی و امکانات و مهم تر از همه ظرفیت اسپلیت تعیین کننده‌ی قیمت کولر گازی هستند اگر راهنمایی بیشتری در این باره می‌خواهید می‌توانید به صفحه ی راهنمای خرید کولر گازی، نگاهی بیندازید، همانطور که گفتیم کولر bosch کمپرسور روتاری تی سه  T3 Rotary Compressor  به خود می بیند که کارایی اش بهتر از کمپرسور های روتاری T1 و پیستونی است و مهم تر از آن عملکرد به صرفه تری می‌تواند ارائه دهد، مورد دیگر اینکه بوش برای ساخت این کولر گازی به میزان مصرفش هم توجه کرده که در نهایت شاهد اینورتر بودن کولر گازی هستیم. پس اسپلیت و کولر گازی بوش اینورتر با هر بار خنک کردن محیط به صورت کامل خاموش نمی‌شود و تنها روی دور کمتر موتور تنظیم می‌شود، به عبارتی دیگر برای روشن شدن مجدد نیازی به استارت نخواهد داشت چرا که استارت زدن دستگاه مصرف کولر گازی را بالا می‌برد.

 

 

اسپلیت و کولر گازی بوش اینورتر به  خود می بیند که برای محیط های ۱۰ تا ۹۰ متر مربع مناسب است، البته اگر ظرفیت های دیگری از این کولر گازی نیاز دارید در ایران اسپلیت یا بوش آنلاین ۲۴ ظرفیت های ۱۲ هزار، ۱۸ هزار و ۳۰ هزار موجود می‌باشد، کولر گازی اینورتر بوش همچنین یک سری از امکانات را در لیست مشخصاتش دارد. داشتن حالت خواب « Sleep Mode » می‌تواند خواب شبانه تان را شیرین تر کند. طرز کار این حالت کم و زیاد کردن درجه ی هوای محیط در طول شب است که کولر گازی با الگو گیری از حالت طبیعی خواب انسان در طول شب برنامه ریزی شده است. مورد دیگر داشتن تایمر « Timer » است تا تمام حالت ها را بسته به نیازتان زمانبندی کنید.

منبع: کولرنیو coolernew.com