قانون جذب چیست؟

 

اگر به دنبال پاسخ به این سؤالات هستید که قانون جذب چیست؟ آیا واقعاً کار می کند؟ چگونه از آن به طور موثر برای موفقیت استفاده کنیم؟ باید بگوییم که برخی قوانین وجود دارند که همه چیز در این جهان را کنترل می کنند. این قوانین صرف نظر از سن، جنسیت، وضعیت اجتماعی، سلامتی و ویژگی های مشابهی که بیشترین اهمیت را به آن ها می دهیم، روی توانایی ذهنی ما کار می کنند. ذهن ماست که در زندگی مان بطور عینی تجلی می یابد.

این تجلیات می تواند هر چیزی مانند پول، شغل، عشق، سلامتی و رابطه باشد … . شما فقط باید با اعتقاد کامل روی چیزهایی که می خواهید، متمرکز شوید. دقت کنید باید در این مورد نیز مراقب باشید؛ زیرا اگر ناآگاهانه روی نتایج منفی متمرکز شوید، این امر نیز حقیقت پیدا خواهد کرد. اما اگر با ۱۰۰٪ باور و برنامه ریزی مناسب به سمت نتایج مثبت بروید، با این کار موفقیت های گسترده ای خواهید یافت.

برنامه خوب و مناسب؟ بله … اگر می خواهید براساس انتخاب شما اتفاقی بیفتد، برای موفقیت، یک برنامه کامل لازم است. قانون جذب می آموزد که اگر شما در ذهن خود هدفی دارید، اگر باور کامل داشته باشید و با یک برنامه صحیح اقدام کنید به جایی می رسید که می خواهید.

اگر هنوز متوجه نشده اید که قانون جذب چیست؟ نگران نباشید، چیزهای بیشتری برای آموختن وجود دارد.

 

چگونه قانون جذب را به نحو موثردر زندگی خود بکار برید؟

 

بگذارید قدم به قدم جلوتر برویم. مطابق این قانون که بخشی از قدرت خلاق جهان است افکار، ایده ها، افراد، موقعیت ها، شرایط و مواردی را که در مورد آن ها فکر می کنید، جذب خواهید کرد. حتی قانون جاذبه زمین بخشی از این قانون تلقی می شود. قانون جذابه در افکار شما نمایان می شود، با ترسیم افکار و ایده ها، شما را به افرادی که مثل خودتان فکر می کنند، مربوط می سازد.

این قانون است که هنگام نیاز افرادی را وارد زندگی شما می کند که می توانند در برنامه ها به شما کمک کنند. قدرتی است که می تواند موقعیت ها و شرایطی را که می خواهید ایجاد کند. همچنین نیرویی­ست که چیزهایی را که می خواهید وارد زندگی خود کنید، پیدا می کند.

اساتید در سراسر جهان از جمله استاد عارف خندان، قانون جذب را به عنوان توانایی جذب هرچه فکر می کنید، تعریف کرده اند. این قانون بسیار پیچیده تر از آن چه به نظر می رسد است، به همین دلیل تعداد معدودی از مردم جهان کاملاً از قدرت انواع قانون جذب آگاه هستند. بیشتر مردم فکر می کنند که آن را درک می کنند اما در تجلی یافتن آن شکست می خورند.

 

می توانید با کمک تجسم خلاق از قانون جذب استفاده کنید

 

شما می توانید با تجسم، یک تصویر ذهنی از آن چه می خواهید به دست بیاورید، یا با تکرار اظهارات مثبت که به آن تصدیق نیز گفته می شود، آن ها را عملی کنید. به این ترتیب، آنچه را که تجسم می کنید یا در ذهن خود تکرار می کنید، وارد زندگی خود می کنید. به عبارت دیگر، شما از قدرت ذهن، افکار، تخیل و کلمات خود استفاده می کنید تا این اصل عملی شود.

همیشه از زمان های قدیم تا به امروز افرادی بوده اند که از این قانون و نحوه استفاده از آن اطلاع داشتند. آن ها می دانستند که تکرار همان فکر روز به روز، با علاقه و احساس باعث می شود تا در زندگی تحقق و تجلی یابد.

 

ابزار فوق العاده جذب موفقیت

 

قانون جذب ابزار شما برای موفقیت، رضایت و به دست آوردن چیزهایی است که می خواهید. استفاده از آن به روشی صحیح، می تواند تغییرات جسمی در زندگی، از نظر جسمی، عاطفی و ذهنی ایجاد کند و شما را به هر قله پیروزی مورد نظرتان برساند.

این قانون قدرتی است که به تجسم خلاق و تأیید کمک می کند تا نتایج واقعی را به زندگی تان بیاورد و از نزدیک با قدرت ذهن و افکار شما کار می کند. این قانون می تواند برای پیدا کردن شغل و عشق، برای جلب پول و به دست آوردن چیزهایی که می خواهید مفید باشد. برای ایجاد تغییرات مثبت کوچک و حتی تغییرات مثبت بسیار بزرگ از آن استفاده کنید.

 

مشاوره توسعه فردی واستفاده از قانون جذب با استاد عارف خندان

 

استاد عارف خندان (کارآفرین، تاجر، تولیدکننده، مدرس، نویسنده و کارشناس صدا وسیما)، با کلام کوتاه و ساده، می توانند قانون جذب را به عنوان توانایی جلب هر آن چه را که در نظر داریم، توضیح دهند.

استاد خندان به کسانی که در همایش‌ها و سمینارها مشارکت فعال داشته‌اند، بصورت خصوصی مشاوره کسب و کار و همچنین مشاوره رشد شخصی و موفقیت می‌دهند. معمولا مشاوره‌ها بعد از هر سمینار در یک کافی‌شاپ مجلل بصورت پرسش و پاسخ انجام می‌شود و افراد به تبادل نظر در مورد تجربیاتشان می‌پردازند و سپس از طرف استاد خندان جهت بهبود کسب و کارشان و کشف قانون جذب راهنمایی می‌شوند تا به خود باوری برسند.

استاد عارف خندان مطالعه زیاد و خستگی ناپذیر و تجربه‌های خاص این سال‌ها را با استفاده از قانون جذب در تولید و تجارت آمیخته است. مشاوره‌ها و راهنمایی‌های استاد خندان بر مبنای توصیه‌های کاربردی و علمی همراه با تجربه و با رویکرد انگیزشی‌ست که هر دو جنبه را شامل می‌شود. بحث‌هایی که مطرح می‌کنند بسیار جذاب است و برای مخاطب قابل درک است تا بتوانند با آن همانندسازی و همزادپنداری کنند. ایشان با کمک داستان‌های ملموس واقعی، مخاطب را درگیر داستان‌ها و احساسات جاری در آن می‌کنند. اعتقاد دارند که مسیر ثروت آفرینی سختی‌ها را آسان می‌کند و انگیزه می‌دهد تا انسان‌ها در دل خطر بروند. از ریسک و شکست نترسند و آن را نشانه‌ای برای ظهور پیروزی ببینند.

در راستای مشاوره شغلی و کسب و کار یا به موازات آن مشاوره توسعه فردی، استاد خندان همواره یاور مخاطبین است تا هر زمان که با مشکلی روبرو شدند در زمینه موفقیت فردی و کسب و کار به آن ها یاری برساند. برای این که بتوانید در بازار سرد، فروش داغ داشته باشید و فرصت مناسب را پیدا کنید. به شما آموزش می‌دهند تا به عنوان یک مدیر توانمند در مسیر ثروت آفرینی و قانون جذب گام بردارید و با پیدا کردن نیروهای درون خود به موفقیت‌های بی‌شمار برسید. ایشان در جلسات تدریس و همایش هایشان اعتقاد به توانگری دارند و به پرورش ذهن توانگر توصیه می‌کنند. زیرا این ذهن است که انسان را می‌سازد. قابل ذکر است که استاد خندان هیچگونه مشاوره خصوصی خارج از مخاطبان خاص همایش‌های خود ندارند.

 

نقل قول هایی در قانون جذب

 

«چیزهایی را که می خواهید داشته باشید، بدانید که در صورت نیاز به شما خواهند رسید. سپس بگذارید بیایند. نگرانشان نباشید. در مورد عدم وجودشان فکر نکنید. فکر کنید آن ها هم اکنون متعلق به شما و در اختیارتان هستند.»

رابرت کولیر

 

«قانون جذب می گوید که هرچه به آن توجه کنید، فکر کنید، در موردش بخوانید و به طور جدی صحبت کنید، بیشتر در زندگی خود جذب می کنید.»

جک کانفیلد

 

«ذهن خود را بر آن چه در زندگی می خواهید ثابت نگه دارید؛ نه به آنچه نمی خواهید.»

ناپلئون هیل

 

«آنچه شما در افکار، احساسات، تصاویر ذهنی و کلمات خود استفاده می کنید، به زندگی خود جلب می کنید.»

کاترین پاندر

 

«قانون ذهن یکی از قوانین جذب کائنات است و بر اساس آن تمام افکار شما به واقعیت تبدیل شده و شما به آنچه که فکر می کنید تبدیل خواهید شد. بنابراین سعی کنید به آن چه که دوست دارید تبدیل شوید، همیشه فکر کنید برای مثال همیشه خود را در بهترین موقعیت ها و مقام ها تجسم کنید تا درآینده به همان شخص تبدیل شوید.»

عارف خندان

 

نظرات مثبت شرکت کنندگان در سمینارهای استاد عارف خندان

در سایت استاد عارف خندان با نظرات و ویدئوهایی از بسیاری مخاطبین ایشان روبرو می شوید که در کارگاه ها و همایش های استاد شرکت داشته اند. برای مثال یکی از مدیران برگزیده سال در مصاحبه اختصاصی اش در سمینار دکتر خندان می گوید: «سمینارهای دکتر عارف خندان، تاثیر زیادی روی موفقیت کار من گذاشته است. سمینار پرباری بود و اگر عمری باشد من باز هم شرکت می کنم.»

یکی از مدیران برگزیده خانم نیز می گوید: «با توجه به صحبت ها و راهنمایی های آقای دکتر خندان، من به آن چه می خواستم رسیدم و به فاصله یک ماه بعد شرکت در همایش، ملکی که سال ها در ذهنم بود را خریداری کردم و پول خرید آن نیز به دستم رسید و همه این ها را بعد از خدا مدیون تذکرات کاربردی و خوبِ دکتر عارف خندان هستم. سمینارهای ایشان فوق العاده، عملی و پر انرژی­ست.»

 

برای دریافت مشاوره و شرکت در همایش های استاد عارف خندان لطفا اطلاعات خود را برای ما ارسال نمایید.